Entegrekod Kurumsal

2001 yılıdan günümüze çeşitli sektörlerde geliştirdiğimiz yazlımlarla verdiğimiz hizmetler içerisine Entegrekobi'yi de ekledik. Entegrekobi ve Entegrekod bir VİOSİS Veri İletişim ve Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti. tescilli markasıdır.

VİOSİS Veri İletişim ve Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti. 2001 yılından beri çeşitli sektörlerde Linux , Window , Mac Os sistemlerde Masaüstü yazılımlar , Web Tabanlı Projeler, Elektronik Programlama gibi çok çeşitli bilişim hizmetlerini vermektedir. 2011 yılında Entegrekod markasını oluşturmuştur. Arge projelerini ve yazılım geliştirme işini bu markanın altında sürdürmektedir.

 

Özellikle zaman kazancı sağlayan , maliyet düşürmeye yönelik, iş yükü azaltma amaçlı ve iş takip kusursuzluğu hedefleyerek yaptığı ar-ge çalışmalarında da Linux tabanında python , Java gibi yazılım dillerini kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Entegrekod Uzaktan Eğitim sistemlerinde proje geliştirmektedir. Bunun yanı sıra Entegrekobi markasında b2b (Bayi otomasyonu), Entegresepet markası altında b2c (e-ticaret ) paket yazılımları vardır ve bir çok firmaya hizmet vermektedir.


Megapol Tower, Anadolu Cad. No:41 Kat:10 Adalet Mah. Bayraklı İzmir - Telefon : +90 850 885 01 16 - bilgi@kobikolay.com
Projeişleri Bilgi İşlem ve Yazılım Sistemleri Ürünüdür.